5 tajemství pro výběr nejlepších svatebních šatů

Při nákupu svých vysněných svatebních šatů, je nejdůležitější se ujistit, že je to ta správná volba. Stejně jako výběr svého životního partnera, je to velké rozhodnutí. Dobře, možná ne tak velké, ale pro mnohé je to něco, o čem sní od dob mládí, až do jejich svatebního dne.


"Zůstaňte věrné svému vlastnímu smyslu pro styl a vkus, vyhněte se trendům, které ve skutečnosti nemáte rády."


Místo toho, aby jste šli po trendy věcech nebo věcech, co jsou tradičně přijatelné, přemýšlejte o tom, co nosíte v každodenním životě, k jakému stylu tíhnete. Pokud vše, co nosíte, je bez ramínek, pak jděte do něčeho bez ramínek, pokud máte rádi dlouhý rukáv a plnou sukni, pak byste měli jít do toho! Pokud nikdy nenosíte šaty, rozhodněte se pro combo společenských kalhot! Je to Vaše svatba a čistě Vaše volba.


"Vždy provádějte výzkum a shromažďujte nápady na inspirace, které máte rádi."


Mrkněte do našeho portfolia, napište nám nebo se jen koukněte na internetu na různá videa a obrázky a hledejte inspiraci. Může se objevit styl, ke kterému budete tíhnout nejvíce. Pokud se Vám ani tak nic nelíbí, není na škodu zvážit ušití šatů na míru! Napište nám a my to pro Vás rádi zařídíme.


"Rezervujte si několik schůzek s designéry a svatebními butiky."


Pokud zjistíte, že tíhnete ke konkrétním návrhářům nebo stylům, jděte na několik schůzek a vyzkoušejte si nějaké šaty! Je to nejlepší způsob, jak pochopit, co se Vám nejvíce hodí a co Vám přináší nejlepší pocit.


"Buďte realistické ohledně svého rozpočtu na šaty."


Buďte si dopředu vědomy Vašim rozpočtem pro šaty, ať se nestane, že Vám zlomí srdce šaty, které si nemůžete dovolit. Dejte svému koordinátorovi jasný budget, do kolika peněz se můžete vejít.


"Nebojte se požádat o odbornou radu"


Nebojte se požádat o odbornou radu od návrhářů, svatebních koordinátorů a stylistů, pokud jde o dostání Vašeho nápadu do finální podoby. Profesionálové to dělali již mnohokrát a vědí, jak uskutečnit Vaši vizi. Napište nám, jsme tu, abychom Vám pomohli a poradili, když budete v úzkých.