5 tipů pro úspěšnou svatbu

Za dveřmi je svatební sezóna: čas na květiny, krásné šaty a propracované koláče, ale je tu také potenciál pro masivní stres. Pokud jste budoucí nevěsta, zde je 5 nejlepších tipů, aby vše proběhlo hladce.

1. Začněte brzy. Pozdní plánování výrazně omezí možnosti. To by mohlo mít za následek chudší služby, nedostatek personálu, nedostatek výběru a tím byste se dostali daleko od vysněné svatby.


2. Plánování hrou. S tolika věcmi na přemýšlení a promýšlení může být plánování svatby opravdu stresující. Je snadné zapomenout na to si to užít. Požívejte to, setkávejte se s přáteli, plánujte spolu a berte to jako jedinečnou hru!


3. Buďte organizovaní. Chcete-li mít úspěšnou svatbu, abyste si ji užili jak vy, tak i Vaši svatebčané, musíte být velmi organizovaní. Mějte harmonogram, naučte se plánovat věci dopředu a jasně si rozmyslete plán, kdy a jak věci zařídíte. S tímto Vám vždy nejlépe vypomůžou svatební koordinátoři.


4. Budget. Vypočítejte si předem svůj budget. Naplánujte si, za co a za kolik chcete peníze utratit a stanovte si priority. Je nejdůležitější vědět, co je pro Vás nejdůležitější a tím pádem jste za to ochotni zaplatit nejvíce peněz.


5. Den D. Den D, den Vaší svatby, den sňatku. Je to nejdůležitější den v celém plánování, a proto si ho musíte užít na plno. Je to den Váš a Vašeho snoubence, buďte mu na blízku, bavte se s přáteli a nechte organizaci na koordinátorovi, který se postará o to, aby šlo vše hladce.