6 kroků k vytvoření dokonalých svatebních pozvánek


Svatební den nejspíše bude jeden z Vašich nejdůležitějších dnů, proto je dobré se na něj připravovat s dostatečným předstihem. Přípravy Vaší svatby se mohou zdát jako nekonečnost a moc práce, ale nezoufejte… v tomto článku se Vám pokusíme přiblížit jedno z témat a to jsou SVATEBNÍ POZVÁNKY.


Nejdříve je nutné vybrat papír, který se Vám líbí a nechat natisknout pozvánky. Fond doporučujeme ala „psací písmo“ - je jich desítky, vyberte si takový, jaký se Vám nejvíce zamlouvá. S vytisknutými pozvánkami můžeme dále pracovat:1.Použijte akvarelové barvy pro zbarvení papíru

Vraťte se do dětských let a pomalujte vytisknutou pozvánku v barvách Vaší svatby. Můžete se zaměřit jen na strany či pokreslit celý papír. Pozvánce to dodá styl a radostný nádech svatby.


2.Použijte reliéfní razítko

Znáte reliéfní razítko? Možná ne podle názvu, je to však šikovná věcička, která dodá Vaší pozvánce důležitost a originalitu. Můžete si nechat vytvořit jedinečný znak pro Vaši svatbu (my doporučujeme například Vaše iniciály) a zvelebit s ním každou obálku či pozvánku.


3.Použijte pečeť

Pečeť je další z vymožeností používaná však již za králů v dávných dobách. Na obálku svatební pozvánky se skvěle hodí a hosta to jistě také velmi zaujme.


4.Použijte krásnou stužku

Poohlídněte se po ideální stužce k Vašemu stylu svatby, do které dopis zabalíte. Máte tisíce možností, typů a barev.

Dejte své představivosti a kreativitě prostor, přece jen máte jedinečnou možnost.


5.Použijte neobyčejnou obálku nebo například obálku z recyklovaného papíru

Obálka je společně se psaním nejdůležitější věcí.

Pozvaný svatebčan ji uvidí jako první, snažte se společně s dozdobením o „wow efekt“.


6.Dozdobte okraje obálky

K dodělaní Vaší perfektní svatební pozvánky můžete použít zlaté či stříbrné zvýrazňovače. Další způsoby jsou třpytky či okvětní lístky nalepené na krajích či kdekoli jinde na obálce.


Nemáte čas na vytváření dokonalých svatebních pozvánek? Nechte to na nás a my se Vám o ně společně s celou svatbou rádi postaráme.