Nejnovější reference...

Nevěsta na svatební hostinu

Svatba proběhla 10.10.2020 a jsme neskutečně rádi ,že jsme si Adama vybrali za kameramana . Byl naprosto profi a velice ochotný . Pomohl nám i s přípravami , nic nebyl problém . Ke všem milý . Úžasným bonusem byla Anetka ,která mi velice pomohla s výzdobou a celý víkend byla skvělá a naprosto ve všem k ruce . Oba jsou usměvaví a srdeční . Lépe jsme si vybrat nemohli . A výsledné video bylo dokonalé ❤❤ moc moc děkujeme.

Daniela + Dominik (17.10. 2020 Morava)

Svatební agenturu Adam&Eva doporučujeme všemi deseti. S manželem bychom chtěli upřímně poděkovat za dokonale připravenou svatbu, o které se nám ani nesnilo. Vše bylo nádherné a sladěné ❤, přesně ve stylu, který jsme chtěli. ❤ S Vámi to byl nezapomenutelný zážitek, na který budeme vzpomínat do konce života. Vše bylo naprosto profesionální, navíc ve velmi přátelské atmosféře. :-) Ať se Vám daří a přejeme mnoho dalších spokojených novomanželu, jako jsme my dva . A jako dovětek musíme ještě poděkovat za krásně a dojemné video.

Lenka + Libor (06.06.2019 Jičín)

Perfektní individuální přístup a skvělé přátelské jednání. Moc se těším na další spolupráci na vlastní svatbě 😊❤. 

Bára (firemní večírek - 08.07.2020 Hradec Králové)

Chtěla bych tímto poděkovat za skvěle zorganizovanou svatbu! Vše bylo tak, jak jsme si představovali a jak jsme si vysnili. Moc všem doporučuji!!:)

Natálka + Lukáš (07.07.2019 Předměřice nad Labem)

Skvělá agentura, musím říct že málokdy narazím na tak super lidi, hlavně musím ocenit komunikaci a individuální přístup k eventům. Těším se na další spolupráci.

David (přednáška 08.01.2020 Praha)